İşinizi ne kadar iyi yaptığınızdan bağımsız, vadeli satış yaptığınız her işlemde riske maruz kalırsınız. Modula KOBİ ürünü risk yönetiminde KOBİ’lerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmıştır.

 

kobi alacak sigortası

 
 
Atradius Modula KOBİ poliçesi Türkiye’de faaliyet gösteren KOBİ’lerin, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin temerrüt veya iflası halinde alacaklarını güvence altına almalarını sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.
 
Atradius Modula KOBİ küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin ödeme performansı kötü alıcıların neden olacağı ödenmeyen faturalardan korunmasına yardımcı olmaktadır. Tahsilat riskine karşı koruma altında olduğunuzu bilerek, güvenle ticaret yapabilmenizi mümkün kılmak ve şirketiniz için yeni müşteriler ile yeni pazarlara açılabilmenizi sağlamak üzere oluşturulmuştur.
 
 
KOBİ’lerin alacak sigortası ihtiyaçları

KOBİ segmentinde faaliyet gösteren bir şirket olarak işinizi büyütmek için ne kadar yoğun bir çaba içinde olduğunuzu bildiğimiz için, Modula KOBİ ürünümüzü mümkün olan en sade ve kullanımı kolay şekilde tasarladık. Bütçenize uygun ve mütevazi bir prim karşılığında ürün ve hizmetlerinizi vade ile satarken, sigortalı olmanın size sağlayacağı huzuru yaşayacaksınız. Böylece, tahsilat riskleri ile ilgili endişe etmek yerine işinize daha fazla konsantre olabileceksiniz.
 
 
Modula KOBİ sayesinde, gerek yurtiçinde gerek yurtdışında yeni pazarlara açılabilecek,  daha fazla müşteriye vadeli satış yapabilecek, böylelikle işinizi güvenli bir şekilde büyütebileceksiniz.
 
 
Modula KOBİ alacak sigortası hizmetimizin faydaları
 
İşinizi ne kadar iyi yaptığınızdan bağımsız, vadeli satış yaptığınız her işlemde riske maruz kalırsınız. İflas ve temerrüt durumları ticaret hayatının gerçeğidir. Söz konusu alıcıyla çok uzun yıllardır çalışıyor olabilirsiniz ya da müşteriniz sektörün en büyük markası olabilir. Neredeyse tüm işletmeler, faaliyetlerinin bir döneminde gecikmiş alacak tecrübesi yaşamıştır. Bu gecikmeler ya da hasarlar şirketin nakit akış ve karlılığını olumsuz etkilemekte, bazı  durumda likidite sıkışıklığı şirketin iflasına bile neden olabilmektedir.
 
Günümüzde tahsilatların güvence altına alınması KOBİ’ler için daha kritik bir hal almıştır.
 
 
Modula KOBİ ürün özellikleri
  • Yurtiçi ve yurtdışı satışlarınız için alacak garantisi
  • Alacağınızın %80’i için sigorta kapsamı
  • Hızlı prim oran kotasyonu (sektör, ciro, geçmiş yıl hasar, alıcı sayısı bilgisi)
  • Sadeleştirilmiş kullanım
  • Yıllık sabit limit ücreti
  • Anında limit kararları
  • 7/24 kullanabileceğiniz Atrium ile poliçe yönetimi
 

 

Diğer detaylar ve teklif almak için bizi arayın; 0 216 571 1 571