amitriptyline and alcohol

amitriptyline effect blog.myexpensesonline.co.uk
Pembe günler daim olsun
Kadınlara özel kanser hastalıklarını kapsayan "Pembe Kurdele" sigortası ile gerek hastalığın tedavi süreci boyunca, gerek sonrasında finansal destek ile kendinizi korumaya alın.

partial birth abortions

articles about abortion read here

Pembe Kurdele projesi ile kadın sağlığı konusunda farkındalığı artırıyor, anne ve çocuklarımızın geleceği için AÇEV'e bağışlarımızla destek oluyoruz. 

Pembe Kurdele Hayat Sigortanızı hemen almak için Satıl Al butonuna tıklatıp, gerekli bilgiler doldurabilirsiniz.

Pembe Kurdele Sigortanızı hemen alın, kendinizi kadın kanserlerine karşı çok  avantajlı fiyatlarla koruyun! 
 

 

 

 

 

Paketler

18-35 Yaş

36-50 Yaş

51-65 Yaş

Kadın Kanseri Teminatı

Vefat Teminatı

Paket 20.000

57,60 TL (7,20TL)

144 TL (18 TL)

288 TL (36 TL)

20.000 TL

2.000 TL

Paket 30.000

86,40 TL (10,80 TL)

215 TL (27 TL)

432 TL (54 TL)

30.000 TL

3.000 TL

Paket 50.000

144 TL (18TL)

360 TL (45 TL)

720 TL (90 TL)

50.000 TL

5.000 TL

Paket 100.000

288 TL (36 TL)

720 TL (90 TL)

1.440 TL (180 TL)

100.000 TL

10.000 TL

 

Pembe Kurdele Sigortası ile 6 çeşit kadın kanser tipine karşı (meme, rahim, rahim ağzı, rahim içi, yumurtalık

kanserleri, tüpler ve vajina/vulva tümörlerine) güvence altındasınız.

 

* Bonus özellikli kartlara 8 taksit anlaşmamız mevcuttur. 

 


prednisolon bivirkninger

prednisolon kol

Kadın kanserlerine yönelik bir güvence olan Pembe Kurdele poliçesi kapsamında, bu hastalıklardan her hangi birine yakalanılması halinde ödenecek teminat tutarı ile ister tedavi masrafları ister tedavi süresince çalışılamayan dönemde ki finansal ihtiyaçlar, ya da evde bakım, rehabilitasyon ve psikolojik destek gibi önemli ihtiyaçlar karşılanabilir.

domperidone notice

domperidone notice click here
  • Vefat Teminatı

Sigortalının her türlü vefatı (kaza veya hastalık) halinde, sigortalının belirlemiş olduğu teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.

  • Kadın Kanseri Teminatı
  • Meme kanseri,
  • Rahim kanseri,
  • Rahim ağzı kanseri,
  • Rahim içi kanseri,
  • Yumurtalık kanseri,
  • Tüpler, vajina/vulva tümörler
Yukarıda belirtilen kadın kanser türlerinden birine yakalanılması halinde hastalığın belgelenmesinden itibaren başlayan 30 günlük bekleme süresi sonunda sigortalı halen hayatta ise tedavi masraflarından bağımsız olarak belirtilen teminat tutarı sigortalıya tek seferde ödenir. 

cialis pillola blu

cialis 5 mg blog.idilbaby.com
Vefat teminatı için hayat sigortası genel şartlarına tabidir.
 
Aşağıdaki haller nedeniyle ortaya çıkan Tehlikeli Hastalıklar teminatı kapsamı dışındadır:
 
* Kadın kanserleri teminatlarına yönelik olarak sigortalı'nın, sigorta teminatının başladığı tarihte sahip olduğu ya da teminatın başladığı tarihten önce kayıtlı bir doktordan tıbbi tavsiye, tedavi veya danışmanlık hizmeti aldığı her türlü durum.
 
* Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan tanıma uygun şekilde, doğrudan ya da dolaylı olarak Edinilmiş Bağışıklık Yetersizliği Sendromu (AIDS) veya Bağışıklık Sisteminin çökmesine neden olan virüs (HIV) ile ilişkili her türlü durum.
 
* AIDS ve buna bağlı komplikasyonlar.
 
* Halk ayaklanması, terör, isyan ya da ihtilal, (ilan edilmiş ya da edilmemiş) savaş ya da savaşın yol açacağı her türlü eylem.
İyonizan ışınlar ya da nükleer yakıt veya nükleer yakıtın yanması sonucu oluşan her türlü nükleer atıktan kaynaklanan radyoaktivitenin yol açtığı kontaminasyon.
 
* Her türlü patlayıcı nükleer yapı ya da buna bağlı nükleer bileşenin radyoaktif, zehirli, patlayıcı ve diğer tehlikeli özellikleri.
 
* Nükleer rizikolar veya nükleer, biyolojik ve kimyasal silah kullanımı veya nükleer, biyolojik ve kimyasal maddelerin açığa çıkmasına neden olan her türlü saldırı ve sabotaj.
* Yetkili olmayan bir doktor tarafından gerçekleştirilmiş her türlü tıbbi prosedür.
 
* Harp veya harp niteliğindeki harekat, ihtilal, isyan, ayaklanma ve bunlardan doğan iç kargaşalıklar.
 
* Cürüm işlemek veya cürme teşebbüs.
 
* Tehlikede bulunan kişileri ve malları kurtarmak hali müstesna, sigortalının kendisini bile bile ağır bir tehlikeye maruz bırakacak hareketlerde bulunması.
 
* Zelzele, sel, yanardağ patlaması ve toprak kayması.
 
* Sigortalının intihara teşebbüsü nedeniyle meydana gelebilecek hastalık veya yaralanma halleri.
 
* Aşikar sarhoşluk, doktor kontrolü dışında ilaç ve uyuşturucu maddeler kullanılması.
 
* Motosiklet kullanma, ip kullanarak tırmanmayı gerektiren dağcılık, solunum cihazıyla dalma, uçak ve planör pilotluğu, paraşütçülük ve bunlarla sınırlı olmayan tehlikeli spor hareketleri ile profesyonel spor faaliyetleri.
 
* Sigorta başlangıç tarihinden önce teşhis edilen, ancak sigortalı ve/veya sigorta ettirenin haberdar olduğu halde sigorta giriş formunda beyan etmemiş olduğu hastalıklar.
 
* Poliçenin başlangıç tarihinden ve/veya teminat zeyilname ile verilmiş ise zeyilname başlangıç tarihinden itibaren Sigortacı tarafından tespit edilen ve sertifikada belirtilen muafiyet süresi içinde ortaya çıkan, tehlikeli hastalıklar ve ameliyatlar.

 

Kadın kanserlerine yönelik verilen bir güvence olup bu hastalıklardan birine yakalanılması halinde hastalığın belgelenmesinden itibaren başlayan 30 günlük bekleme süresi sonunda sigortalı halen hayatta ise tedavi masraflarından bağımsız olarak belirlenen teminat tutarı sigortalıya tek seferde ödenir.
Belirtilen kadın kanserleri teminatı ek ödemeli bir teminattır. Sertifikanın başlangıç tarihinden itibaren 90 günden sonra ortaya çıkan ilgili hastalıkların kesin tespitini takiben, sigortalının 30 günlük süre sonunda yaşıyor olması halinde sertifikada belirtilen tazminat tutarında ödeme yapılır. Bu 30 günlük süre içinde sigortalının vefatı durumunda sadece ana teminatı olan vefat tazminatı ödenir.
Kadın kanserlerine yönelik teminatın başlaması için başlangıç tarihinden veya poliçede değişiklik yapıldıysa değişikliğin yapıldığı tarihten itibaren 90 günlük muafiyet süresi uygulanır. Sigortanın kesintisiz ve aynı şartlarla yenilenmesi halinde bu süre ortadan kalkar.
* Kadın kanserlerine yönelik verilen bir güvence olup bu hastalıklardan birine yakalanılması halinde hastalığın belgelenmesinden itibaren başlayan 30 günlük bekleme süresi sonunda sigortalı halen hayatta ise tedavi masraflarından bağımsız olarak belirlenen teminat tutarı sigortalıya tek seferde ödenir.
 
* Belirtilen kadın kanserleri teminatı ek ödemeli bir teminattır. Sertifikanın başlangıç tarihinden itibaren 90 günden sonra ortaya çıkan ilgili hastalıkların kesin tespitini takiben, sigortalının 30 günlük süre sonunda yaşıyor olması halinde sertifikada belirtilen tazminat tutarında ödeme yapılır. Bu 30 günlük süre içinde sigortalının vefatı durumunda sadece ana teminatı olan vefat tazminatı ödenir.
 
* Kadın kanserlerine yönelik teminatın başlaması için başlangıç tarihinden veya poliçede değişiklik yapıldıysa değişikliğin yapıldığı tarihten itibaren 90 günlük muafiyet süresi uygulanır. Sigortanın kesintisiz ve aynı şartlarla yenilenmesi halinde bu süre ortadan kalkar.