Modula poliçesi, müşterilerinizin iflası gibi ticari risklerinize karşı faaliyetinizi korumaya yardımcı olmaktadır. Her ölçekteki işletmeler tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 
modula ticari alacak sigortası
 
 
Şirketinize özel poliçe yapısı ile tutarlılık ve şeffaflık
 
Alacak Sigorta ürünümüz basit ve etkili olmak amacıyla tasarlanmıştır. Modula, şirkete özel ihtiyaçları, maruz kalınan riskleri dikkate alarak esneklik sağlamak üzere tasarlanmış tek bir poliçe olarak işlemektedir. Farklı piyasaları ve müşterileri teminat altına almak üzere farklı poliçe kullanımı söz konusu olduğunda Modula her türlü ihtiyaca hizmet etmektedir.
 
Şirket ihtiyaçlarına yönelik modüller ile tek bir poliçenin temin edilmesi standardizasyonu ve açıklığı sağlamaktadır.
 
 
 
Modula sistemimizin faydaları aşağıda sıralanmaktadır
  • Piyasalar ve diller arasında tutarlılık - çok dilli risk ve hukuk ekibimiz poliçenizin anlaşılır olmasını ve tüm dillerde ortak içerik sunulmasını sağlamaktadır.
     
  • Şeffaflık – poliçeniz yalnızca size ilişkin şartları içerecek olup, mesleki dil veya uygulanması gerekmeyen koşullar ile karıştırılmayacaktır.
     
  • Kolay online yönetim – online sistemimiz Atrium ile, hızlıca kredi limitleri oluşturmak, taleplere ilişkin bizi haberdar etmek, süreci izlemek ve değişiklikleri yürütmek suretiyle doğrudan poliçenizi yönetebilirsiniz.
 

 

Diğer detaylar ve teklif almak için bizi arayın; 0 216 571 1 571